15 Mart 2010 Pazartesi

Ninja'nın İntikamı (Ninja Assassin) 2009 Türkçe Dublaj/DVDRip

FRAGMAN İZLE

Tür : Aksiyon / Dram / Gerilim / Suç
Gösterim Tarihi : 25 Aralık 2009
Yönetmen : James McTeigue
Yapım : 2009, ABD / Almanya
Süre : 99 dk.

Oyuncular
Sung Kang (Hollywood) , Randall Duk Kim (Tattoo Master)
Jonathan Chan-Pensley (Yakuza Henchman) , Rain (Raizo)
Yuki Iwamoto (Yakuza Couch) , Ill-Young Kim (Yakuza Mohawk)
Ben Miles (Maslow)

Filmin Konusu
James McTeigue’nun (V for Vendetta) yönettiği Ninja Assassin, dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo’yu konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir.

Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir.

Berlin’de, Avrupa Polis Teşkilatı ajanı Mika Coretti birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bir para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow’un emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar.

Araştırmaları onu hedef hâline getirir ve Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi’nin liderliğinde bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika’yı saldırganların elinden kurtarır, ama Klan’ın, ikisi de ölene dek durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bir kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo ve Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek ve sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı’nı alt etmek zorundadırlar.

Filmin Boyutu 1.36 GB

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder