22 Mart 2010 Pazartesi

Arızalı Çiftler (Couples Retreat) 2009 Türkçe Dublaj/DVDRip

Tür : Komedi
Gösterim Tarihi : 25 Aralık 2009
Yönetmen : Peter Billingsley
Yapım : 2009, ABD
Süre : 109 dk.

Oyuncular
Kristen Bell , Malin Akerman , Jason Bateman
Vince Vaughn , Jon Favreau , Kristin Davis , Jean Reno

Filmin Konusu
Birlikte geçirdikleri mutlu görünen sekiz yıldan sonra, Jason (Jason Bateman) ve Cynthia (Kristen Bell) yol ayrımına gelir. Bir zamanlar mutlu olan çift, boşanmayı düşündüklerini söylediklerinde yakın arkadaşlarını çok şaşırtırlar—Dave & Ronnie, Joey (Jon Favreau) & Lucy (Kristin Davis) ve Shane (Faizon Love) & yeni kız arkadaşı Trudy (yeni oyuncu Kali Hawk).

Jason ve Cynthia, yoğun çiftler terapisinde uzmanlaşmış Güney Pasifik’teki tropik ada cenneti Eden Resort’u keşfederler. Ancak oraya gidebilmelerinin tek yolu Eden Resort’un grup indirimli “Pelikan Paketi”dir. Herkes kazanacaktır. Onlar ihtiyaçları olan danışmanlığı alırken, arkadaşları da beyaz kumlu plajların tadını çıkarabilir, spa’da rahatlayabilir, jet skilere binebilir ve hoşça vakit geçirebilirler.

Kulağa çok hoş geldiğinden (ve hepsi Jason ve Cynthia’ya yardım etmek istediğinden), hep birlikte gitmemeleri için bir neden yoktur…tabii Dave ve Ronnie gitmeyi kabul ederse. Dört çift cennete doğru yola çıkmıştır ve tropiklerde oyun başlamıştır.

Ancak ufak bir bit yeniği vardır…

Filmin Boyutu 698 MB

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder