10 Ekim 2007 Çarşamba

Tutku Oyunları (2006) Türkçe Dublaj/DVDRip

Tür : Romantik / Dram / Suç
Gösterim Tarihi : 12 Ocak 2007
Yönetmen : Todd Field
Yapım : 2006, ABD
Süre : 130 dk.

Oyuncular
Kate Winslet (Sarah Pierce) , Patrick Wilson (Brad Adamson)
Sadie Goldstein (Lucy Pierce) , Ty Simpkins (Aaron Adamson)
Jennifer Connelly (Kathy Adamson) , Gregg Edelman (Richard)
Jackie Earle Haley (Ronald James McGorvey)
Phyllis Somerville (May McGorvey)

Filmin Konusu

Karısı Kathy ile çok da uyumlu olmayan bir evlilik sürdüren Todd, çevresindeki kadınlar tarafından, karısından görmediği ilgiyi görmektedir. İlgi duydukları oranda Todd'la konuşmak da çekinen mahallenin kadınlarının aksine, kendisine son derece güvenli bir kadın olan Sarah onunla tanışmaktan herhangi bir çekince duymaz.

Kendisi de kocası Richard'la son derece uyumsuz bir evlilik sürdüren Sarah ve Todd arasında, zamanla engelleyemedikleri bir aşk başlar. Eşlerinden durumu saklamanın zorluğu üzerine bir de, mahalleye geri dönen çocuk tacizcisi Ronnie'nin yarattığı korku eklenince hayatları tam bir kabusa döner. Artık kendilerinden önce korumaları gereken çocuklarıdır.

Kate Winslet, Patrick Wilson ve Jennifer Connelly'nin üstün bir performans sergiledikleri film, yurtdışında da oldukça beğeni topladı. Yönetmen Todd Field'in başarılı bir yönetim ve kurgu örneği gösterdiği film için New York Times'dan A.O.Scott “Süper. Todd Field, Amerikan Sineması yönetmenleri arasında oldukça edebi bir üsluba sahip olduğunu kanıtlıyor.” ifadesini kullanıyor.

PART 1
PART 2
PART 3
PART 4
PART 5
PART 6
PART 7
PART 8
PART 9
PART 10

Sifresizdir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder