21 Ekim 2007 Pazar

Hayatın Benim (2004) Türkçe Dublaj/DVDRip

Tür : Dram / Gerilim / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 30 Temmuz 2004
Yönetmen : D.J. Caruso
Yapım : 2004, ABD
Süre : 103 dk.

Oyuncular
Angelina Jolie (Illeana Scott) , Ethan Hawke (John Costa)
Kiefer Sutherland , Olivier Martinez , Gena Rowland
Tchéky Karyo , Paul Dano , Jean-Hugues Anglade
Richard Jutras (Otel müdürü)

Filmin Konusu

Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.

Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukelamun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.

Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.

Özellikle polisiye gerilim filmi sevenlerin beğenebileceği filmde Angelina Jolie ve sürpizlerle dolu bir senaryo izleyiciyi bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder